Yurtdışında Şirket Kurmak

Yurtdışında şirket kurmak için gerekli olan tüm bilgiler, Yurtdışında şirket kuruluş alanında ücretsiz danışmanlık hizmeti veren Onur Kahraman hazırlanmıştır

Yurtdışında Şirket Kurmak

Yurtdışında Şirket Kurmak, vergisel alanda sunduğu kolaylıkları itibariyle çoğu girişimci adayları için bulunmaz fırsatlar barındırmaktadır. Fırsat ülkeleri arasında ilk sırayı ABD almaktadır.

Yurtdışında şirket kurmak deyince insanların aklına amerika ve estonya gelmektedir.Yurtdışında şirket kuruluş aşamasında tüm aşamaları çok iyi analiz etmek ve resmi prosedürleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmek gerekmektedir.Genç girişimcilerin yurtdışında şirket kuruluş projelerini hayata geçirebilmeleri için maddi anlamda kendilerini zorlamayacak ülke tercih etmelidirler.

Amerika birleşik devletleri, sunduğu kolaylıklarla dünyanın her yerinden girişimcilere iş kurma konusunda teşvik ediyor.Vergi muafiyetinin bulunması ve 1 günde şirket kuruluş imkanı olması bakımından da yurtdışında şirket kurmak isteyenler için en uygun ülke konumunda bulunuyor. 

Yurtdışında şirket kurma maliyeti, şirket kurmak istediğiniz ülke veya eyalete göre değişmektedir. Yurtdışında her ülkenin kendisine has ücret politikasına bulunmaktadır. Yurtdışında şirket kurma maliyetinin en ucuz olduğu yer herşey dahil 325 dolar ile Amerikadır. Amerikada uygulanan prosedür eyaletten eyalete göre farklılık göstermekle birlikte yurtdışında şirket kuruluşu için en uygun maliyet politikasına sahiptir. Prosedür bakımından yurtdışında şirket kuruluşu için en mantıklı yer wyoming eyaletidir. Yurtdışında şirket kurmayı tercih eden girişimciler en büyük motivasyonu vergidir. Yurtdışının genç girişimcilere sunduğu vergi muafiyeti onların bu kararı almasında temel dayanaktır. Yurtdışında şirket kurmak, şirketlerin yönetim sürecinde ortaya çıkan yıllık maliyetleri göz önüne alındığında kayda değer bir şekilde maliyet avantajı sağlamaktadır.

Yurtdışında Şirket Kurmanın Avantajları

Yurtdışında şirket kurmanın avantajları iş yapmak istediğiniz ülkelerde bulunan sektörlere göre değişkenlik göstermektedir. İşi internet üzerine olan girişimciler için ideal ortam yurtdışıdır. Yurtdışı, iş yapmayı kolaylaştıran vergi avantajına sahiptir. Bu yüzden tüm girişimciler faaliyete bu yolda devam etmektedir. Yurtdışında şirket kurmanın en büyük avantajlarından biri, orta ölçekli kobilerin global dünyaya ve pazarlara açılmasına imkan sağlamasıdır. Bu yol ile girişimcilerin potansiyel pazar hedeflerine daha kolay ulaşmaktadır. Yurtdışında şirket kurmak yoluyla edinilen gizliliğin yanı sıra, sundukları fırsatlar arasında vergisel avantajlarda bulunur.

Yurtdışında Online Şirket Kurmak

Yurtdışında online şirket kurmak konusunda bir çok ülke tüm işlemleri online platform üzerinden gerçekleştirilmesi için çalışmalar yapmaktadır. Amerika gibi ülkeler birçok bürokratik işlemin online olarak yapılmasına izin veren iyi bir bilişim altyapısına sahiptir. Dijital ve teknolojik gelişmelerde öncü ülkelerde sadece pasaport ile online şirket kurmak mümkündür. Yurtdışında online şirket kurma sürecinde tecrübemiz ile şirketinizin karşılaşabileceğiniz tüm aşamalarda sizlere yardımcı olmayı çok isteriz.

İnternet Üzerinden Yurt Dışında Şirket Kurmak

İnternet üzerinden yurtdışında şirket kurmak için yabancı bir ülkeyi ziyaret etmenize gerek yoktur. Tüm bu işlemleri web üstünden dijital bir şekilde oturduğunuz yerden tek tıkla yürütebilirsiniz. Günümüzde bir yerden bir yere seyahat etmenin riskli olduğu dönemde internet üzerinden yurtdışında şirket kurmak bir kez daha önem kazanmıştır.

İletişim

Cevap bulamadığınız soruların yanıtlarını öğrenmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak benimle her konuda iletişime geçmekten çekinmeyin