Wyoming Şirket Kurmak

Wyoming şirket kurmak için gerekli olan tüm bilgiler, Wyoming eyaletinde şirket kuruluş alanında ücretsiz danışmanlık hizmeti veren Onur Kahraman hazırlanmıştır

Wyoming Şirket Kurmak

Wyoming şirket kurmak ve vergisiz bir şekilde kazanç sağlayabilme imkanına sahip olmak her girişimcinin hayatında gerçekleştirmek istediği büyük bir arzudur. Bu arzunuzu hayata geçirmek için gerekli tüm hizmetleri size sağlıyorum. 

Wyoming eyaletinde şirket kurmak için öncelikle bir yasal temsilci’ye ihtiyacınız vardır. Çünkü wyoming eyalet kanunları her şirketin iş yaptıkları eyalette bir yasal temsilciye sahip olmalarını zorunlu kılmaktadır. Wyoming içinde şirket kuruluşu, banka hesabı açılması, vergi kimlik numarası temini, yasal raporlar hazırlanması ve vergi bildirileri yasal temsilcinin hizmetleri arasındadır.

Wyoming şirket kurmak için wyoming’de bulunmanıza veya abd vatandaşı olmanıza gerek yoktur. Yasal temsilci olarak ile size yardımcı olmaya ve gerekli olan tüm işlemleri hatasız bir şekilde yapmaya hazırım.

Wyoming Şirket Kurma Maliyeti

Wyoming şirket kurma maliyeti, uluslararası ülkeler ile kıyasladığımız zaman çok uygundur. Wyoming eyaletinde en çok kurulan şirket tipi olan LLC Şirket kurulumunun maliyeti yıllık herşey dahil 325 dolardır. Şirketinizin yönetimi için gereken yıllık maliyetler göz önüne alındığında wyoming şirket kurma maliyeti uygun bulunmaktadır.

Wyoming Şirket Kurmanın Avantajları

Wyoming şirket kurmanın avantajları arasında ilk sırada girişimciler için iş yapmayı kolaylaştıran bir dizi vergi teşviklerinin bulunduğu eyalettir. Wyoming vergi cenneti olarak değerlendirilmese de, vergi teşviklerinin bulunduğu eyalet olduğunu unutmamak gerekir. Wyoming şirket kurmanın avantajları arasında vergi gelmektedir. Çünki eyalet içinde gelir vergisi yoktur. Ayrıca eyalette yaşamayan şirket sahiplerinin tüm kazançlar vergiden muaftır.

Wyoming Şirket Kurmak İçin Gerekli Belgeler

Wyoming şirket kurmak için gerekli belgeler içersinde ilk sırayı pasaport fotokobisi almaktadır. Pasaport fotokobisini sağlayan her birey wyoming eyaleti içine şirket kurabilme imkanı bulunmaktadır. Wyoming şirket kurmak için eyalet tarafından yetkisi olan Onur Kahraman’a ulaşabilirsiniz.

İletişim

Cevap bulamadığınız soruların yanıtlarını öğrenmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak benimle her konuda iletişime geçmekten çekinmeyin