Hakkımda

Onur Kahraman: DPD, SAP, MNG Holding, Edemir Grubu, Eczacıbaşı Holding gibi ulusal ve uluslararası firmalarda çalışmış Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) uzmanıdır.

2017 yılından bu yana, Amerika Birleşik Devletleri dahilinde ve uluslararası alanda faaliyet göstermek isteyen Freelancer ve Girişimcilere çok çeşitli alanlarda hizmet veren bir Yasal Temsilci (Registered Agent) olup, tüm Amerikan eyaletlerinde hizmet verme yetkisine sahiptir.

Onur Kahraman,Amerika’da şirket kurarken ihtiyacınız olabilecek tüm hizmetleri güvenilir bir şekilde sağlamaktadır.Onur Kahraman’a İş platformu Linkedin üzerinden veya R10.NET sitesinden ulaşabilirsiniz

Onur Kahraman Registered Agent LLC

Onur Kahraman Registered Agent LLC, Amerika Birleşik Devletlerine bağlı Wyoming eyaleti tarafından yetkilendirilmiş, tek Türkçe hizmet veren Yasal temsilcilik ( Registered Agent ) Şirketidir. 

Amerikada şirket kurmak için ihtiyacınız olan tüm gereksinimler, A.B.D’de şirket kurmaya yetkili yasal temsilci olan Onur Kahraman tarafından güvenilir bir şekilde sağlanmaktadır

Registered Agent durumunu doğrulamak için butona tıklayabilirsiniz.