Amerikada Şirket Kurmak

Amerikada şirket kurmak için gerekli olan tüm bilgiler, A.B.D’de şirket kuruluş alanında danışmanlık hizmeti veren Onur Kahraman hazırlanmıştır

amerikada şirket kurmak

Amerikada şirket kurmak her girişimcinin hayatında gerçekleştirmek istediği en büyük arzudur.Bu arzunuzu hayata geçirmek için gerekli tüm hizmetleri size sağlıyorum. 

Amerikada şirket kurmak için öncelikle bir yasal temsilci’ye ihtiyacınız vardır. Çünkü eyalet kanunları her şirketin iş yaptıkları eyalette bir yasal temsilciye sahip olmalarını zorunlu kılmaktadır.Banka hesabı açılması, amerikada şirket kurulumu, vergi kimlik numarası temini, yasal raporlar ve vergi bildirileri yasal temsilcinin hizmetleri arasındadır.

Amerikada şirket kurmak için A.B.D’de bulunmanıza veya vatandaşı olmanıza gerek yoktur.Deneyimli ve konusunda uzman yasal temsilci olarak ile size yardımcı olmaya ve gerekli işlemleri tüm prosedürleriyle birlikte hızlı ve hatasız bir şekilde yapmaya hazırım.

Amerikada Şirket Nasıl Kurulur?

Amerikada şirket nasıl kurulur sorusu globalleşen dünyada daha sık sorulan sorulardan biri olmuştur.Amerikada şirket kurmak için, amerika birleşik devletlere bağlı işletme kurmaya yetkili yasal temsilciye ihtiyacınız vardır.Yasal Temsilci(Registered Agent), şirketinizi kurmayı düşündüğün eyaletteki şirket temsilciniz gibi düşünebilirsiniz.Eğer amerikada şirket kurmak isterseniz türkçe hizmet veren ilk ve tek yasal temsilci olarak benimle iletişime geçebilirsiniz

Amerika'da Şirket Kurmanın Avantajları Nelerdir?

Amerika’da şirket kurmanın avantajları dünyada bulunan diğer ülkeler göz önüne alındığında bir hayli fazladır.Amerika’da şirket kurmak, günümüzde ticaretle uğraşan hemen herkesin son derece ilgisini çeken bir konudur.Kurumsal alanda prestij sahibi olmayı sağlayan amerika’da şirket kurmak için ABD vatandaşı olmanıza gerek yok. Amerika’da şirket kurmanın faydalarını inceleyerek amerika’da şirket kurmanın ne kadar mantıklı bir hamle olduğunu fark edeceksiniz.Peki Amerika’da şirket kurmanın avantajları nelerdir?  Vergi Avantajları, Kurumsal Prestij, Global Ödeme Kanalları, Hızlı İlerleyen Bürokrasi, E2 vizesi alma imkanı

Amerika'da Şirket Kurma Maliyeti Ne kadar?

Amerikada şirket kurma maliyeti kurmak istediğiniz şirketin türüne göre değişmektedir.Vergiden muaf LLC şirket kurmanın maliyeti $500 dolardır.Ayrıca amerikada şirket kurmanın maliyeti Türkiye ile kıyaslandığında gayet uygun kalmaktadır. Amerikada şirket kurarken, amacınıza uygun bir seçim yapmalısınız. Vergiden muaf LLC şirket için ödeyeceğiniz ücret Amazonda satış için şirket kuruluşundan daha uygun olacaktır.

Amerikada E-Ticaret Şirketi Nasıl Kurulur?

Amerikada e ticaret şirketi kurmak için yapılması gerekenler arasında ilk sırada, şirket kurmak için en uygun eyaleti tespit etmek gelmektedir.Amerika birleşik devletleri 50 eyaletten oluşmaktadır. Her eyaletin kendine özel ticari kanunları ve vergi yasalarına vardır.Edindiğim tecrübeler doğrultusunda amerikada e-ticaret şirketi kurmak isteyenlere en uygun eyalet konusunda ücretsiz danışmanlık vermekteyiz.

Amerikada Şirket Kurulumu İçin Neler Gereklidir?

Amerikada şirket kurulumu için yapmanız gereken ilk şey, şirketinizin hangi amaca hizmet edeceğine karar vermenizdir. Amerikada şirket kuruluş aşamasında 2 tip şirket bulunmaktadır. 1. Vergiden Muaf LLC Şirket 2. Vergiye Tabi LLC Şirket. Şirket türüne karar verdiyseniz gereken tek belge pasaport belgenizdir.Gereken tüm işlem tarafımızda işleme alınacaktır.Şayet hangi şirketin amacınıza uygun olduğuna karar veremiyorsanız, benimle irtibata geçebilirsiniz.

Amerikada Şirket Açmak İçin Gereken Belgeler Nelerdir?

Amerikada şirket açmak için gereken belgelerin başında pasaport fotokobisi ve LLC kuruluş belgesi gelmektedir.Bu işlemlerin yürütülmesi için ilk önce yasal temsilci tarafından şirketinizin tescil edilmesi gerekmektedir.Şirketin tescili,fax yoluyla tarafımızca yapılmaktadır.Amerika’da şirket açılması sürecinde ihtiyacımız olan tek şey, ödeme sayfasında vereceğiniz bilgilerin doğruluğudur.Çünkü başvurunuz sırasında iletmiş olduğunuz bilgiler şirket kuruluş amacıyla incelenecektir.

Amerikada Şirket Kurup Vize Alabilir Miyim?

Amerikada şirket kurup vize almak için yapılması gereken ilk şey, amerikada yasal bir LLC şirkete sahip olmaktır. Yatırımcı vizesi başvurmak isteyen birey bu şartı yerine getirmelidir. E2 vizesi, LLC şirket sahibi bireye yatırım yapabilme imkanı sunarken amerika içinde yaşamasınada imkan veren bir vize türüdür. E2 yatırımcı vizesi, A.B.D ile ikili ticari anlaşması olan ülke vatandaşlarına verilmektedir. Türkiye cumhuriyeti vatandaşları bu anlaşma kapsamında yer aldığı için e2 vizesine başvuru imkanına sahiptir.

ABD Şirket Kurmak İçin Gerekenler Nelerdir?

Abd şirket kurmak ve vergiden muaf bir şekilde kazanç sağlamak sanıldığı kadar zor bir işlem değildir. Amerikada şirket kuruluşundan sonra, bu şirket için yapmanız gereken birtakım işler bulunmaktadır. İlk olarak tek seferlik ödeyeceğiniz şirket kuruluş ücretidir. Bu ücreti ödedikten sonra şirketinizin faaliyete geçebilmesi için izlenmesi gereken bazı adımlar bulunmaktadır. Tüm bu adımları sizin adınıza ücretsiz bir şekilde sağlamaktayız.

Amerikada İş Kurmak İçin Nereden Başlamalıyım?

Amerikada iş kurmak hem çok basit olmakla birlikte, diğer ülkelere göre kıyaslandığında bir o’kadarda masrafsızdır. Amerikada iş kuruluş aşamasında dikkat etmeniz gereken ilk şey, yasal temsilcinizdir. Yasal temsilci diğer adıyla Registered Agent: Sizin adınıza amerikada tüm yasal süreçleri takip eden temsilcinizdir. Şirketinizin iş yaptığı eyalette güvenilir bir yasal temsilciye sahip olması amerikada iş kurma aşamasında dikkat etmeniz gereken noktalardan biridir.