Amazon FBA İçin Şirket Kurmak

Amazon FBA satıcı hesabı açmak için gerekli olan tüm bilgiler, Wyoming eyaletinde şirket kuruluş alanında ücretsiz danışmanlık hizmeti veren Onur Kahraman tarafından hazırlanmıştır

Amazon FBA

Amazon FBA için şirket kurmak ve amazon amerikada satıcı hesabı açarak kazanç sağlayabilme imkanına sahip olmak her girişimcinin hayatında gerçekleştirmek istediği büyük bir arzudur. Bu arzunuzu hayata geçirmek için gerekli tüm hizmetleri size sağlıyorum. 

Wyoming eyaletinde amazon fba amacıyla şirket kurmak için öncelikle bir yasal temsilci’ye ihtiyacınız vardır. Çünkü wyoming eyalet kanunları her şirketin iş yaptıkları eyalette bir yasal temsilciye sahip olmalarını zorunlu kılmaktadır. Amazon fba hesanbına sahip olmanız için; şirket kuruluşu, banka hesabı açılması, vergi kimlik numarası temini, Yasal adres temini Onur Kahraman Registered Agent LLC’nin hizmetleri arasındadır.

Amzon fba amacıyla Wyoming şirket kurmak için wyoming’de bulunmanıza veya abd vatandaşı olmanıza gerek yoktur. Yasal temsilci olarak ile size yardımcı olmaya ve gerekli olan tüm işlemleri hatasız bir şekilde yapmaya hazırım.

Amazon FBA Nedir?

Amazon FBA Fulfilled by Amazon teriminin kısaltılmış halidir.

Wyoming eyaletinde amazon fba için şirket kurmadan önce karşınıza çıkan ilk terim Amazon FBA olacaktır. Çünkü yıllık işlem hacmine göre dünyanın en büyük e-ticaret sitesi olan Amazon firmasının geliştirmiş olduğu lojistik çözümünü anlaşılır bir şekilde anlatmaya çalışacağız. 

Amzon FBA hesabına sahip olmadan önce, FBA nedir sorusunun cevabı maalesef bir cümle ile anlatılamayacak kadar geniş kapsamlı bir konudur.

FBA hizmetinden yararlanmak için şirket kurmanız gerekmektedir. Şirket kurarken wyoming’de bulunmanıza veya abd vatandaşı olmanıza gerek yoktur. Şirket kuruluşu öncesi FBA konusunda bilgi sahibi olmanızda yarar vardır. Bu yazımızda sırayla yukarıdaki başlıkta belirtmiş olduğumuz sorulara genel hatları ile kampsamlı bir şekilde değineceğiz.

Amazon FBA İçin Şirket Kurma Maliyeti

Amazon FBA için şirket kurma maliyeti, şirketinizin türüne göre değişkenlik göstermektedir. Wyoming eyaletinde Amazon fba için en çok kurulan şirket tipi olan LLC Şirkettir. Amazon fba ile girişimciliğe adım atarken şirketinizin yönetimi için gereken yıllık maliyetler göz önüne alındığında amazon fba için şirket kurma maliyeti en uygun eyalet wyoming’dir. Amazon FBA için şirket kurma maliyetine, Müşteri Paneli üzerinen ulaşabilirsiniz. 

Amazon FBA İçin Şirket Kurmanın Avantajları

Amazon FBA için şirket kurmanın avantajları arasında amazon amerikada satış yapabilme fırsatına sahip olmanızdır. Türkiye’de yaşayıp amerikada şirket kurarak Amazon FBA satış hesabı ile satış yapabilirsiniz. Amazon FBA için şirket kurduktan sonra, ürününüzü Türkiye’den yada bulduğunuz tedarikçiden Amazon depolarına göndererek satışa çıkabilirsiniz. Sonuç olarak Amerika’da Amazon FBA depolarını kullanmak ve kolay satış yapmak istiyorsanız şirket kurmanıza gerek vardır.

Amazon FBA İçin Gerekli Belgeler Nelerdir

Amazon FBA için gerekenler belgelerin içerisinde ilk sırayı wyoming eyaleti tarafından düzenlenen “Şirket Kuruluş Belgesi” almaktadır. Amazon FBA için IRS tarafından verilen vergi kimlik numarasına ek olarak noter onaylı yasal adres ve resmi fatura gerekmektedir. Amazon FBA amacıyla Wyoming eyaletinde şirket kurmak için ihtiyacınız olan tüm gerekli belgeler, tarafımızca  sorunsuz bir şekilde sağlanmaktadır.

İletişim

Cevap bulamadığınız soruların yanıtlarını öğrenmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak benimle her konuda iletişime geçmekten çekinmeyin